Adományok igénylése

Adományokat lehet felajánlani és lebonyolítani ebben a részben. Az adományok ingyenesek!

Moderátor: Családgondozók

Fórum szabályok
Figyelem! Az adományok ingyenesek!
Marcali családgondozó
Város: Marcali
Foglalkozás: családgondozó

Adományok igénylése

HozzászólásSzerző: Marcali családgondozó » 2015.05.27. 08:17

Tisztelt Lakosság!

A családsegítő szolgálatunk sok jó minőségű ruha adományt kapott. Az érdeklődőket szeretettel várjuk munkaidőben, a szolgálat marcali székhelyén!

jánosi katalin

élelmiszer

HozzászólásSzerző: jánosi katalin » 2017.08.27. 02:14

jónapot kivánok a nevem jánosi katalin a lakcímem nyirszölős csabagyöngye 142 sajnos nekem sincs munkám sem a páromnak a párom kap utánnam 27000 forint ápolási dijjat de sajnos ez elment számlákra sajnos nincs mit ennünk a telefonszámom 06205377178 ezen elérhető vagyok bármikor és ki is jöhetnek mert ithon vagyunk mindig sajnos elment 27000 forint a csekekre és ételre már egyártalán nem maradt ha tudnak segítsenek azt megköszönném mert sajnos hallásérült vagyok és minden munka hely elutasít sürgős élelmiszerre lenne szügségünk

Lakatoserzsebet01@gmair.com

Re: Adományok igénylése

HozzászólásSzerző: Lakatoserzsebet01@gmair.com » 2017.11.10. 08:24

:P :P Jó napot kívánok Lakatos Erzsébet vagyok és Azért kerestem meg magukat 6kiskuru gyermeket nevelek egyedül és szeretnék nekik szép ünnepet az idén azzal a kéréssel fordulok önökhöz hogy játékok szeretném még lépni őket ha tudodnanak segíteni nagyon meg köszönöm Lakatos Erzsébet voltam

Széchenyi@citromail .hu

HozzászólásSzerző: Széchenyi@citromail .hu » 2017.11.28. 14:10

Jó napot kívánok.. azal a kérés el fordulnék a tisztelt címhez.. Mivel egyedülálo ként nevelem 2 kiskoru gyermekem És nehéz anyagi hejzetemre hivatkozva bármijén segítséget el fogadnánk ha van rá esély

roki4@citromail.hu

HozzászólásSzerző: roki4@citromail.hu » 2017.12.03. 18:01

segitséget szeretnénk kérni mivel egyedül nevelem a 3 kis fiamat szeretnék karacsonyt csinálni nekik de sajnos nincs rá pénzem még karácsonyfát se tudok biztositani nekik bármilyen segitséget elfogadunk köszönjük szépen elöre is szécsi rozália a számom 70 568 2042 békés táncsics mihály 31/4

Vissza: “Adományközvetítés”